Hej!

Från och med nu heter vi Supplies Direct.

StädgrossImporten, Städshopen, StädCentralen och INPA ingår nu i Papyrus Supplies nya butikskedja.

Gå in på www.suppliesdirect.se och läs mer om oss eller läs pressmeddelandet.


Öppettider


Måndag-Fredag 7-16

 

Lördag  Stängt

Söndag Stängt

 

VARMT VÄLKOMMEN !

Kontakt

20151016_103204

Supplies Direct Stockholm Länna AB
Svarvarvägen 6A
142 50 Skogås


Telefon: 08 - 641 86 70
Telefax: 08 - 641 86 05

Sälj, Fältsupport & Ekonomi

Peter Wallentin
070-740 48 91
Peter.Wallentin@Suppliesdirect.se

Sälj & Fältsupport
Christer Sterner
070- 600 24 71
Christer.Sterner@Suppliesdirect.se

Transport & leveranser
Kenneth "Isak" Rosenkrantz
070- 740 48 93                                     Kenneth.Rosenkrantz@Suppliesdirect.se

 

Sälj, Butik, Order & Administratör
 

Kennet Westerholm                                               

076-623 90 30  

kennet.westerholm@suppliesdirect.se

Order.Lanna@Suppliesdirect.se

 

Service & Reparationer Städmaskiner
Kurt Mellin
070-740 48 90

Kurt.Mellin@Suppliesdirect.se

Verkstad.Lanna@Suppliesdirect.se